Geriems sumanymas nėra sienų Print
There are no translations available.

Baltų vienybės dieną Rokiškyje vyko Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos metinis renginys „Latvija–Lietuva: PASIEKIMAI“, kuriame dalyvavo ne tik programoje dalyvaujančių rajonų savivaldybių atstovai, bet ir gausios delegacijos iš Vilniaus ir Rygos.

Read more...
 
Projektų mugėje “Latvija - Lietuva: PASIEKIMAI 2011“ pristatytas Plungės ir Bauskės (Latvija) projektas Print
There are no translations available.

 

Jau prabėgo vieneri metai, kai sėkmingai įgyvendintas Plungės rajono ir Bauskės regiono savivaldybių projektas „Teritorinis bendradarbiavimas tarp Plungės ir Bauskės – bendros sportinės veiklos ir kuriamas pagrindas ateičiai“. Šio projekto pasiekimai – partnerystės su Bauske sporto ir visuomeninio bendravimo srityse rezultatai, sporto bazių renovacijų projektai, sporto organizacijų bendradarbiavimo pavyzdžiai – pristatyti Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo per sieną 2007 – 2013 metų programos projektų mugėje “Latvija-Lietuva: PASIEKIMAI 2011”, kuri 2011 m. rugsėjo 22 d. vyko  Rokiškio krašto muziejuje.

Read more...
 
„Žiogeliai‘97“ - tarp lyderių Print
There are no translations available.Nepralaimėtų rungtynių seriją Lietuvos jaunučių futbolo  „A“ lygos čempionate tęsia VFK „Žiogeliai“. Praėjusį šeštadienį jie Plungėje rezultatu privertė pasiduoti Kauno „FM - Spyris“ futbolininkus. Visų rungtynių metu aikštėje dominavo plungiškiai ir jau pirmajame kėlinyje sukūrė keletą šimtaprocentinių progų įvarčiui pasiekti. Deja, Deividui Reimariui ir Audriui Laučiui jų išnaudoti nepasisekė, bet  Rokas Petrikas parodė savo komandos draugams kaip tai daroma, tiksliu smūgiu kaire koja pasiųsdamas kamuolį į varžovų vartų tinklą -1:0. Antrajame kėlinyje Audrius Laučys ir Martynas Vasiliauskas dar du kartus privertė varžovų vartininką ištraukti kamuolį iš savo vartų tinklo taip įtvirtindami „Žiogelių“ pergalę rezultatu 3:0
Pergales iškovojo ir kitos dvi pirmaujančios ekipos Vilniaus „Žalgiris - Griunvaldas  bei  Marijampolės FC „Sūduva“, o Kauno FM „Tauras rungtynes su Panevėžio FA baigė lygiomis.
Read more...
 
Futbolo pirmenybės Print
There are no translations available.

Lapkricio - gruodzio men. "Zirgyno" sporto saleje vyks Plunges rajono 2010 m. sales futbolo pirmenybes. Visus pageidaujancius dalyvauti pirmenybese kvieciame iki spalio 29 d. 16 val. registruotis el. pastu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it arba telefonu 8448 73117.
 
Project finishing Print

 

latlitlogo

 

LLI-045 Cross border co-operation between Plungė and Bauska - joint sports activities and basis for future

UNTRADITIONAL SPORTS COMPETITION "LIELA BALVA"
AND FINAL EVENT OF THE PROJECT “ACTIVE”
28 – 30 May, 2010
Plungė, Lithuania

 

Read more...
 

Congratulations

Sveiikininame netradcinių sporto varžybų "Liela balva" dalyvius

 

Calendar of events

Last month December 2017 Next month
M T W T F S S
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

Pool

Will Lithuanian delegate win medal in Vancuver olimpic games?