Geriems sumanymas nėra sienų Spausdinti

Baltų vienybės dieną Rokiškyje vyko Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos metinis renginys „Latvija–Lietuva: PASIEKIMAI“, kuriame dalyvavo ne tik programoje dalyvaujančių rajonų savivaldybių atstovai, bet ir gausios delegacijos iš Vilniaus ir Rygos.

Skaityti daugiau...
 
Projektų mugėje “Latvija - Lietuva: PASIEKIMAI 2011“ pristatytas Plungės ir Bauskės (Latvija) projektas Spausdinti

 

Jau prabėgo vieneri metai, kai sėkmingai įgyvendintas Plungės rajono ir Bauskės regiono savivaldybių projektas „Teritorinis bendradarbiavimas tarp Plungės ir Bauskės – bendros sportinės veiklos ir kuriamas pagrindas ateičiai“. Šio projekto pasiekimai – partnerystės su Bauske sporto ir visuomeninio bendravimo srityse rezultatai, sporto bazių renovacijų projektai, sporto organizacijų bendradarbiavimo pavyzdžiai – pristatyti Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo per sieną 2007 – 2013 metų programos projektų mugėje “Latvija-Lietuva: PASIEKIMAI 2011”, kuri 2011 m. rugsėjo 22 d. vyko  Rokiškio krašto muziejuje.

Skaityti daugiau...
 
„Žiogeliai‘97“ - tarp lyderių Spausdinti


Nepralaimėtų rungtynių seriją Lietuvos jaunučių futbolo  „A“ lygos čempionate tęsia VFK „Žiogeliai“. Praėjusį šeštadienį jie Plungėje rezultatu privertė pasiduoti Kauno „FM - Spyris“ futbolininkus. Visų rungtynių metu aikštėje dominavo plungiškiai ir jau pirmajame kėlinyje sukūrė keletą šimtaprocentinių progų įvarčiui pasiekti. Deja, Deividui Reimariui ir Audriui Laučiui jų išnaudoti nepasisekė, bet  Rokas Petrikas parodė savo komandos draugams kaip tai daroma, tiksliu smūgiu kaire koja pasiųsdamas kamuolį į varžovų vartų tinklą -1:0. Antrajame kėlinyje Audrius Laučys ir Martynas Vasiliauskas dar du kartus privertė varžovų vartininką ištraukti kamuolį iš savo vartų tinklo taip įtvirtindami „Žiogelių“ pergalę rezultatu 3:0
Pergales iškovojo ir kitos dvi pirmaujančios ekipos Vilniaus „Žalgiris - Griunvaldas  bei  Marijampolės FC „Sūduva“, o Kauno FM „Tauras rungtynes su Panevėžio FA baigė lygiomis.
Skaityti daugiau...
 
Futbolo pirmenybės Spausdinti
Lapkricio - gruodzio men. "Zirgyno" sporto saleje vyks Plunges rajono 2010 m. sales futbolo pirmenybes. Visus pageidaujancius dalyvauti pirmenybese kvieciame iki spalio 29 d. 16 val. registruotis el. pastu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8448 73117.
 
Projekto baigiamasis etapas Spausdinti

 

latlitlogo

Projektas LLI-045 (ACTIVE)

„Teritorinis bendradarbiavimas tarp Plungės ir Bauskės – bendros sportinės veiklos ir kuriamas pagrindas ateičiai“

Projekto partneriai: Plungės rajono savivaldybės administracija ir Bauskės (Latvija) regiono taryba

PROJEKTO PAGRINDINIS TIKSLAS – bendromis veiklomis suformuoti gyvybingą sporto bendruomenės tinklą tarp žmonių ir organizacijų, užtikrinant sportines veiklas visoms kartoms ir plėtojant kompetencijas savivaldybės institucijose tam, kad pasirengti teikti geresnes paslaugas šioje srityje.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname

Sveiikininame netradcinių sporto varžybų "Liela balva" dalyvius

 

Įvykių kalendorius

paskutinį mėnesį Gruodis 2017 kitą mėnesį
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

Apklausa

Kaip vertinate netradicinio sporto „Liela Balva“ ("Didysis prizas") varžybas?