„Žiogeliai‘97“ - tarp lyderių Spausdinti

Nepralaimėtų rungtynių seriją Lietuvos jaunučių futbolo  „A“ lygos čempionate tęsia VFK „Žiogeliai“. Praėjusį šeštadienį jie Plungėje rezultatu privertė pasiduoti Kauno „FM - Spyris“ futbolininkus. Visų rungtynių metu aikštėje dominavo plungiškiai ir jau pirmajame kėlinyje sukūrė keletą šimtaprocentinių progų įvarčiui pasiekti. Deja, Deividui Reimariui ir Audriui Laučiui jų išnaudoti nepasisekė, bet  Rokas Petrikas parodė savo komandos draugams kaip tai daroma, tiksliu smūgiu kaire koja pasiųsdamas kamuolį į varžovų vartų tinklą -1:0. Antrajame kėlinyje Audrius Laučys ir Martynas Vasiliauskas dar du kartus privertė varžovų vartininką ištraukti kamuolį iš savo vartų tinklo taip įtvirtindami „Žiogelių“ pergalę rezultatu 3:0
Pergales iškovojo ir kitos dvi pirmaujančios ekipos Vilniaus „Žalgiris - Griunvaldas  bei  Marijampolės FC „Sūduva“, o Kauno FM „Tauras rungtynes su Panevėžio FA baigė lygiomis.
Po šio turo rungtynių pirmaujančių komandų penketas rikiuojasi taip:
1.     „Žalgiris - Griunvaldas“ -22 tšk.
2.    FC „Sūduva“ - 20 tšk.
3.     „Žiogeliai“ - 20 tšk.
4.    Kauno FM - „Tauras“ - 15 tšk.
5.    Klaipėdos FM - 15 tšk.

Sekančias rungtynes „Žiogeliai“ žais spalio 23 d. Kėdainiuose su „SM - Nevėžis“, o spalio 27 d.  Plungėje susigrums su dabartiniais lyderiais Vilniaus „Žalgiriu - Griunvaldu“. Rungtynių pradžia  14 val.