Geriausi sportininkai Spausdinti

Geriausios Plungės rajono 2009 m. sporto komandos

2009 m. oficialiose sportinėse varžybose pasiektų rezultatų suvestinė

 

VŠK „Bokštas“ - LR šachmatų lygos 3 vietos laimėtoja.

LR greitųjų šachmatų komandinių pirmenybių 2 vietos laimėtoja.

plunges_bokstas

 

Plungės „SM – Inesa“ - LR jaunių merginų krepšinio čempionato 3 vietos laimėtoja.


VFK „Žiogeliai“  - LR jaunučių futbolo čempionato 3 vietos laimėtoja.

LR moksleivių mažojo futbolo 1vietos laimėtojai.

 

VFK_Ziogeliai

Geriausi Plungės rajono 2009 m. sportininkai

 

 

1. ZIGMAS PEČIULIS    ( DZIUDO).
Treneris ANTANAS KASTECKAS

Zigmas_Peciulis

LR jaunimo rinktinės narys,
Pasaulio jaunimo taurės (U-20) 3 vietos laimėtojas,
LR jaunimo čempionato (U-20) 3 vietos laimėtojas,
LR studentų sambo čempionato 2 vietos laimėtojas.

 

2. MANTAS MOCKEVIČIUS   (KREPŠINIS).
Treneris GENADIJUS GLIKMANAS

Mantas_Mockevicius

LR jaunučių rinktinės narys,
Europos Jaunučių (U-16) čempionato 1I vietos laimėtojas,
Europos Jaunimo olimpinis festivalio 1 vietos laimėtojas,
LR jaunučių čempionato 4 vietos laimėtojas Plungės komandos sudėtyje.

 

3. GIEDRIUS SABALIAUSKAS (ORIENTAVIMOSI SPORTAS).
Trenerė JOLITA DOMARKIENĖ

Giedrius_Sabaliasuskas

LR rinktinės narys,
LR čempionato (ilga trasa)  - 4 vieta,
LR čempionatas (vidutinė trasa) - 3 vieta,
LR čempionatas (estafečių trasoje) - 3 vieta,
LR čempionatas (naktinėje trasoje) - 3 vieta,
LR taurė - 6 vieta,
SELL (žaidynės, estafečių rungtyje) – 1,
SELL žaidynių  2 vietų laimėtojas vidutinėje ir  sprinto trasoje,
Lietuvos studentų universiados 4 vietos laimėtojas.

 

4. ERNESTAS RAUDYS (LENGVOJI ATLETIKA).
Treneriai EUGENIJUS JURGUTIS IR REGINA ŠILENSKIENĖ

 

LR jaunių rinktinės narys,
LR suaugusiųjų čempionato 5 vietos laimėtojas,
LR jaunimo pirmenybių 2 vietos laimėtojas,
Europos jaunimo Olimpinis festivalio  6 vietos laimėtojas.

 

5. VAIDAS ŠETKAUSKAS  ( ŠACHMATAI).
Trenerė GENOVAITĖ ŽALIMIENĖ

SetkauskasVaidas

LR jaunių rinktinės narys,
LR jaunių (B-16) čempionato 1 vietos laimėtojas,
LR jaunių (B-16) greitųjų šachmatų čempionato 1 vietos laimėtojas,
LR jaunių (B - 18) komandinių pirmenybių nugalėtojas,
LR suaugusiųjų greitųjų šachmatų komandinių pirmenybių 2 vietos laimėtojas.

 

6. VITALIJA KAMINSKYTĖ (KREPŠINIS).
Trenerė EDITA LAPIENĖ

Vitalija_Kaminskyte

LR jaunių (U-18) rinktinės žaidėja;
Europos jaunių (U-18) čempionato 6 vietos laimėtoja.

 

7. MONIKA GRIGALAUSKYTĖ (KREPŠINIS).
Trenerė EDITA LAPIENĖ

Monika_Grigalauskyte

 

LR jaunių (U-18) rinktinės žaidėja;
Europos jaunių (U-18) čempionato 6 vietos laimėtoja.

 

8. ERLANDAS KUNCĖ  ( MOTOKROSAS ).   
Treneris SAULIUS STANKUS

Erlandas_Kunce

LR jaunių rinktinės narys,
Atviro LR motokroso čempionato (125 J ccm klasė) 4 vietos laimėtojas jaunių grupėje,
LR motociklų sporto federacijos taurė 1 vietos laimėtojas jaunių grupėje.

 

9. SIGITAS KALVAITIS (ŠACHMATAI).
Trenerė GENOVAITĖ ŽALIMIENĖ

KalvaitisSigitas

LR rinktinės narys,
LR suaugusiųjų šachmatų lygos  3 vietos laimėtojas,
LR greitųjų šachmatų komandinių  pirmenybių 2 vietos laimėtojas.

 

10. VYTAUTAS VASILIAUSKAS (B/K IRKLAVIMAS).
Treneris EDMUNDAS GELČINSKAS

 

LR suaugusiųjų čempionato 4 vietos laimėtojas,
LR jaunių pirmenybių 3 vietos laimėtojas,
LR jaunių taurės varžybų 3 vietos laimėtojas.

 

 

 

Sveikiname

Sveiikininame netradcinių sporto varžybų "Liela balva" dalyvius

 

Įvykių kalendorius

paskutinį mėnesį Spalis 2017 kitą mėnesį
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

Apklausa

Kaip vertinate netradicinio sporto „Liela Balva“ ("Didysis prizas") varžybas?